Jeżeli człowiek zamknie bogactwo we własnej głowie,

nikt mu go nie odbierze.

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi

największe zyski.    Benjamin Franklin

Serdecznie witamy na stronie

Naszej Szkoły

Człowiek jest wielki nie przez to,

co posiada, lecz przez to, kim jest,

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.     Jan Paweł II

 

Podpisanie porozumienia

 

Porozumiemienie z Politechniką Koszalińską podpisane !!!

politechnika 180Dnia 4 kwietnia 2017r. zawarto porozumienie o współpracy pomiędzy naszą szkołą reprezentowaną przez Dyrektor Arletę Słowińską  a Politechniką Koszalińską reprezentowaną przez Prorektora ds. Studenckich prof. nadzw. dr hab. inż. Tomasza Królikowskiego.

Przedmiotem porozumienia jest promowanie wiedzy politechnicznej wśród uczniów oraz przygotowanie ich do nauki w szkołach wyższych.

Dzięki współpracy nasi uczniowie zyskają patronat uczelni nad klasami o profilu politechnicznym, wykładowcy akademiccy będą prowadzili część zajęć oraz współtworzyli programy nauczania z wybranych przedmiotów. Będziemy mieli również możliwość uczestnictwa w Dniach Otwartych Politechniki Koszalińskiej, gdzie zorganizowane zostaną wykłady tematyczne, pokazy i ćwiczenia laboratoryjne. Uczelnia pomoże nam również w przeprowadzeniu wspólnych przedsięwzięć środowiskowych takich jak olimpiady, konkursy itp.

powrót
Home Patron szkoły
Statystyki
System : Linux s
PHP : 5.2.17
MySQL : 5.7.33-36
Czas : 08:37
Pamięć podręczna : Wyłączono
GZIP : Włączono
Użytkowników : 3
Artykułów : 202
Odsłon : 1071044
Kto nas odwiedza ...
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości